2 hodnotenia

Pamlsky pre psov - Meatsnax AntiWorm+ 90g

Prírodné pamlsky pre zdravé a čisté črevá bez parazitov, ručne vyrobené.

Sušené írske hovädzie mäso v tvare tenkých salámok s morskými riasami, kolagénom, nechtíkom lekárskym, fenyklom a ďalšími zdraviu prospešnými bylinami pre správne trávenie a čisté črevá bez parazitov. Perfektná maškrta pri odmeňovaní alebo výcviku psa.

NEOBSAHUJE obilniny, škrobové plnidlá, konzervačné látky ani farbivá.

Môžeme doručiť do:
29.9.2023
€5,50
Kategória: Pamlsky pre psov
Hmotnosť: 0.09 kg
meatsnax antiworm
Tip

Sušené írske hovädzie mäso s červenou morskou riasou Palmaria palmata, ktorá odpudzuje a ničí črevné parazity. Prírodná pochúťka pre psov, ktorá podporuje správne trávenie a čisté črevá. 

Všetky hlavné suroviny v pamlskoch pre psov Meatsnax pochádzajú z írskych lokálnych zdrojov produkujúcich mäso pre ľudskú spotrebu. Svetovo známe írske hovädzie mäso pochádza z trávou kŕmeného hovädzieho dobytka.

Ingredience sú koncipované tak, aby každá z nich bola pre psa prospešná. Preto v pamlskoch pre psov Meatsnax nenájdete žiadne obilniny, škrobové plnidlá, konzervačné látky ani farbivá. Len kvalitné čerstvé mäso, morské riasy, byliny a kolagén.

Mäso je spracované pod dohľadom skúseného majstra mäsiara. Najskôr sa najemno pomelie, zmieša s riasami a bylinami a potom sa plní do črievok z hovädzieho kolagénu. Takto vzniknuté salámky sa šetrne sušia vzduchom pri nízkej teplote. Mäso si tak zachová svoju prirodzenú bohatú chuť aj vitamíny a minerály.

Ručne zbierané morské riasy pocházajú z vôd Atlantického oceánu na západe Írska. Sú vyhľadávaným prírodným doplnkom s mnohými zdravotnými benefitmi. Obsahujú prebiotiká, ktoré pomáhajú podporovať správnu funkciu čriev, sú zdrojom minerálov a vitamínov a pozitívne ovplyvňujú celý imunitný systém psa.

Írska červená riasa Palmaria palmata naviac obsahuje kyselinu kainovú, ktorá účinne pôsobí proti črevným parazitom.

Kolagén je dôležitý doplnok stravy, ktorý významne ovplyvňuje stav kostí, kĺbov, zubov a srsti. Pôsobí ako prevencia vzniku kĺbových ochorení a ako podporná látka pri riešení už vzniknutých problémov s kosťami a kĺbami. Pozitívne ovplyvňuje stav srsti, pazúrov a kože.

Čierny peper je silný antioxidant, má antibakteriálne účinky a pôsobí synergicky s ďalšími zložkami ako je napríklad kurkumín – zvyšuje ich vstrebávanie do tela a tým ich účinky na zdravie psa.

Nechtík lekársky má protizápalové účinky, zabraňuje rozmnožovaniu baktérií a podporuje správnu činnosť žlčníka a pečene.

Fenykel je aromatická bylina často používaná pri tráviacich ťažkostiach a pôsobí preventívne proti torzii žalúdka. Okrem toho je zdrojom vitamínu C, draslíku a fosfóru.

Senovka grécka je prospešná najmä pre žalúdok, znižuje plynatosť a podporuje trávenie.

Zázvor stimuluje steny žalúdka a zároveň ukľudňuje jeho podráždenie, pôsobí proti toxickým látkam v tele a pomáhá ich vylučovať prirodzenou cestou.

Pamlsky pre psov Meatsnax AntiWorm+ môžu užívať zdravé psy bez zdravotných problémov rovnako ako psy, ktoré trpia parazitmi.

Táto funkčná pochúťka pozitívne ovplyvňuje tráviaci systém zdravých psov bez problémov so začervením i psov užívajúcich odčervovacie tablety. Pomáha ukľudniť podráždené črevá a pozitívne pôsobí na celý tráviaci trakt.

Ak máte podozrenie, že sa parazity v črevách Vášho psa vyskytujú, AntiWorm+ ich prirodzenou cestou pomôže zničiť a z čriev vyhnať. V prípade pretrvávajúcich ťažkostí sa ale vždy obráťte na svojho veterinára.

Zloženie: min. 70 % írske hovädzie mäso (z trávou kŕmeného hovädzieho dobytka), írske morské riasy (zelené, hnedé a červené), čierny peper, nechtík lekársky, fenykel, senovka grécka, zázvor, sladké drievko, ostropestrec mariánsky, žihľava dvojdomá, oregáno, rozmarín, tymián, kurkuma, juka, zabalené v hovädzej kolagenovej koži

Analýza: hrubý proteín 49,8 %, hrubé tuky a oleje 6,4 %, hrubá vláknina 3,3 %, hrubý popol 7,4 %, vlhkosť maximálně 15 %

Energetická hodnota na 100 g : 263 Kcal

Skladujte v suchu a chlade, mimo dosah priamého slnečného žiarenia. Balenie je znovu uzatvárateľné. Po otvorení doporučujeme spotrebovať do jedného mesiaca. Obal je 100% recyklovateľný.

Doporučené denné dávkovanie: Podávajte ako odmenu podľa veľkosti Vášho psa. Malé psy do 10 kg 1 pochúťka za deň, stredné psy od 10 do 25 kg 1-2 pochúťky za deň, velké psy nad 25 kg 2-3 pochúťky za deň. Zaistite psovi dostatok pitnej vody.

Výrobok má prirodzene vysoký obsah jódu, nedoporučujeme ho dávať zvieratám liečeným na hypertyreózu (ochorenie štítnej žľazy).

Hmotnosť: 90g