2 hodnotenia

Pamlsky pre psov - Meatsnax Dental+ 90g

Prírodné pamlsky pre čisté a zdravé zuby a ďasná, ručne vyrobené.

Sušené írske hovädzie mäso v tvare tenkých salámok s kolagénom, morskými riasami, púpavou lekárskou, sladkým drievkom a ďalšími zdraviu prospešnými bylinami pre čisté a zdravé zuby a ďasná. Perfektná maškrta pri odmeňovaní alebo výcviku psa.

NEOBSAHUJE obilniny, škrobové plnidlá, konzervačné látky ani farbivá.

Môžeme doručiť do:
29.9.2023
€5
Kategória: Pamlsky pre psov
Hmotnosť: 0.09 kg
meatsnax dental
Tip

Sušené írske hovädzie mäso s morskými riasami, kolagénom a bylinkami – prírodná pochúťka pre pre čisté a zdravé zuby a ďasná. 

Všetky hlavné suroviny v Meatsnax pochádzajú z írskych lokálnych zdrojov produkujúcich mäso pre ľudskú spotrebu. Svetovo známe írske hovädzie mäso pochádza z trávou kŕmeného hovädzieho dobytka.

Ingredience sú koncipované tak, aby každá z nich bola pre psa prospešná. Preto v Meatsnax nenájdete žiadne obilniny, škrobové plnidlá, konzervačné látky ani farbivá. Len kvalitné čerstvé mäso, morské riasy, byliny a kolagén.

Mäso je spracované pod dohľadom skúseného majstra mäsiara. Najskôr sa najemno pomelie, zmieša s riasami a bylinami a potom sa plní do črievok z hovädzieho kolagénu. Takto vzniknuté salámky sa šetrne sušia vzduchom pri nízkej teplote. Mäso si tak zachová svoju prirodzenú bohatú chuť aj vitamíny a minerály.

Ručne zbierané morské riasy pocházajú z vôd Atlantického oceánu na západe Írska. Sú vyhľadávaným prírodným doplnkom s mnohými zdravotnými benefitmi. Obsahujú prebiotiká, ktoré pomáhajú podporovať správnu funkciu čriev, sú zdrojom minerálov a vitamínov a pozitívne ovplyvňujú celý imunitný systém psa.

Vybrané byliny pomáhajú v starostlivosti o ústnu hygiénu, svojimi účinkami prispievajú k ochrane zubov a ďasien pred škodlivými baktériami a vznikom zubného povlaku. V kombinácii s prebiotikami zároveň zabezpečujú zdravú črevnú mikroflóru.

Kolagén je dôležitý doplnok stravy, ktorý významne ovplyvňuje stav kostí, kĺbov, zubov a srsti. Pôsobí ako prevencia vzniku kĺbových ochorení a ako podporná látka pri riešení už vzniknutých problémov s kosťami a kĺbami. Pozitívne ovplyvňuje stav srsti, pazúrov a kože.

Sladké drievko je vhodný doplnok stravy pre psov alergikov, má protizápalové účinky a podieľa sa na sviežom dychu.

Fenykel je aromatická bylina často používaná pri tráviacich ťažkostiach a pôsobí preventívne proti torzii žalúdka. Okrem toho je zdrojom vitamínu C, draslíku a fosfóru.

Púpava lekárska je obľúbená pre svoje antioxidačné vlastnosti a vysoký obsah lecitínu a draslíku. Stimuluje chuť k jedlu a pozitívne ovplyvňuje celý imunitný systém.

Senovka grécka je prospešná najmä pre žalúdok, znižuje plynatosť a podporuje trávenie.

Zloženie: min. 71 % írske hovädzie mäso (z trávou kŕmeného hovädzieho dobytka), írske morské riasy (zelené, hnedé a červené), čierny peper, púpava lekárska, fenykel, senovka grécka, zázvor, sladké drievko, ostropestrec mariánsky, žihľava, oregáno, rozmarín, tymián, kurkuma, juka, zabalené v hovädzej kolagénovej koži

Analýza: hrubý proteín 49,6 %, hrubé tuky a oleje 6,1 %, hrubá vláknina 3,4 %, hrubý popol 7,4 %, vlhkosť maximálne 15 %

Energetická hodnota na 100 g: 260 Kcal

Skladujte v suchu a chlade, mimo dosah priamého slnečného žiarenia. Balenie je znovu uzatvárateľné. Po otvorení doporučujeme spotrebovať do jedného mesiaca. Obal je 100% recyklovateľný.

Doporučené denné dávkovanie: Podávajte ako odmenu podľa veľkosti Vášho psa. Malé psy do 10 kg 1 pochúťka za deň, stredné psy od 10 do 25 kg 1-2 pochúťky za deň, velké psy nad 25 kg 2-3 pochúťky za deň. Zaistite psovi dostatok pitnej vody.

Výrobok má prirodzene vysoký obsah jódu, nedoporučujeme ho dávať zvieratám liečeným na hypertyreózu (ochorenie štítnej žľazy).

Hmotnosť: 90g