2 hodnotenia

Pamlsky pre psov - Meatsnax JointAid+ 90g

Prírodné pamlsky pre zdravé kĺby a kosti Vášho psa, ručne vyrobené.

Sušené írske hovädzie mäso v tvare tenkých salámok s morskými riasami, kolagénom, glukozamínom a vybranými zdraviu prospešnými bylinami pre zdravé a pevné kĺby a kosti.Perfektná maškrta pri odmeňovaní alebo výcviku psa.

NEOBSAHUJE obilniny, škrobové plnidlá, konzervačné látky ani farbivá.

Môžeme doručiť do:
29.9.2023
€5,50
Kategória: Pamlsky pre psov
Hmotnosť: 0.09 kg
meatsnax joint aid
Tip

Sušené írske hovädzie mäso s morskými riasami, kolagénom a bylinkami – prírodná pochúťka pre zdravé kĺby a kosti Vášho psa. 

Všetky hlavné suroviny v Meatsnax pochádzajú z írskych lokálnych zdrojov produkujúcich mäso pre ľudskú spotrebu. Svetovo známe írske hovädzie mäso pochádza z trávou kŕmeného hovädzieho dobytka.

Ingredience sú koncipované tak, aby každá z nich bola pre psa prospešná. Preto v Meatsnax nenájdete žiadne obilniny, škrobové plnidlá, konzervačné látky ani farbivá. Len kvalitné čerstvé mäso, morské riasy, byliny a kolagén.

Mäso je spracované pod dohľadom skúseného majstra mäsiara. Najskôr sa najemno pomelie, zmieša s riasami a bylinami a potom sa plní do črievok z hovädzieho kolagénu. Takto vzniknuté salámky sa šetrne sušia vzduchom pri nízkej teplote. Mäso si tak zachová svoju prirodzenú bohatú chuť aj vitamíny a minerály.

Ručne zbierané morské riasy pocházajú z vôd Atlantického oceánu na západe Írska. Sú vyhľadávaným prírodným doplnkom s mnohými zdravotnými benefitmi. Obsahujú prebiotiká, ktoré pomáhajú podporovať správnu funkciu čriev, sú zdrojom minerálov a vitamínov a pozitívne ovplyvňujú celý imunitný systém psa.

Vybrané byliny pomáhajú udržiavať zdravé kĺby a pohybový aparát, majú protizápalové účinky a podporujú obnovu kĺbových chrupaviek a kĺbovej tekutiny. V kombinácii s prebiotikami zároveň zabezpečujú zdravú črevnú mikroflóru.

Glukozamín je nevyhnutnou látkou pre správny vývoj a stav chrupaviek, stimuluje bunky k produkcii kolagénu, uvoľňuje stuhnutosť a pomáha pri už vzniknutých bolestiach a zápaloch spojených s pohybovým aparátom.

MSM (methylsulfonylmethan) je vstrebateľná organická zlúčenina síry, nevyhnutná pre správnu funkciu buniek produkujúcich kolagén. Pomáhá tak udržiavať kĺby a kosti v optimálnom stave, predchádzať vzniku zápalu a zároveň tlmí bolesť pri už vzniknutých problémoch.

Chondroitín je hlavnou súčasťou chrupavkovej hmoty. Podieľa sa na elasticite chrupaviek a šliach a ich celkovej pružnosti a vitalite.

Kolagén je dôležitý doplnok stravy, ktorý významne ovplyvňuje stav kostí, kĺbov, zubov a srsti. Pôsobí ako prevencia vzniku kĺbových ochorení a ako podporná látka pri riešení už vzniknutých problémov s kosťami a kĺbami. Pozitívne ovplyvňuje stav srsti, pazúrov a kože.

Slávka zelenoústa obsahuje glukózamínoglykany – látky prirodzene sa vyskytujúce v chrupkách. Podporuje tvorbu kĺbového mazu a celkovú regeneráciu tkaniva pohybového aparátu.

Čierny peper je silný antioxidant, má antibakteriálne účinky a pôsobí synergicky s ďalšími zložkami ako je napríklad kurkumín – zvyšuje ich vstrebávanie do tela a tým ich účinky na zdravie psa.

Zloženie: min. 65% írske hovädzie mäso (z trávou krmeného hovädzieho dobytku), írske morské riasy (zelené, hnedé a červené), glukozamín, MSM (methylsulfonylmethan), chondroitín, slávka zelenoústa, čierny peper, nechtík lekársky, fenykel, zázvor, senovka grécka, sladké drievko, ostropestrec mariánsky, žihľava dvojdomá, oregáno, rozmarín, tymián, kurkuma, juka, zabalené v hovädzej kolagénovej koži

Analýza: hrubý proteín 47,9 %, hrubé tuky a oleje 7,7 %, hrubá vláknina 1,9 %, hrubý popol 8,5 %, vlhkosť maximálne 15 %

Energetická hodnota na 100 g: 264 Kcal

Skladujte v suchu a chlade, mimo dosah priamého slnečného žiarenia. Balenie je znovu uzatvárateľné. Po otvorení doporučujeme spotrebovať do jedného mesiaca. Obal je 100% recyklovateľný.

Doporučené denné dávkovanie: Podávajte ako odmenu podľa veľkosti Vášho psa. Malé psy do 10 kg 1 pochúťka za deň, stredné psy od 10 do 25 kg 1-2 pochúťky za deň, velké psy nad 25 kg 2-3 pochúťky za deň. Zaistite psovi dostatok pitnej vody.

Výrobok má prirodzene vysoký obsah jódu, nedoporučujeme ho dávať zvieratám liečeným na hypertyreózu (ochorenie štítnej žľazy).

Hmotnosť balenia: 90g