O nás

Príbeh značky Pegra je vlastne skutočným príbehom jednej rodiny, tej NAŠEJ

Začal sa jednu februárovú sobotu, keď sme si celkom spontánne adoptovali z útulku psa…a presne o rok na to druhého. Adel a Astor nám zmenili život a bol by to naozaj krásny príbeh, keby sa nezačal komplikovať. Prvá operácia labiek, druhá, tretia…a aby toho nebolo málo, postupná strata zraku u jedného z nich a tráviace ťažkosti. Vyskúšali sme rôzne krmivá, ale nič nepomáhalo. Keď nám veterinár odporučil tabletky, povedali sme si, že musíme nájsť lepšie riešenie.. 

 

1IMG_7931

 

V tom čase nás náhoda spojila s odborníkom na výživu zvierat, ktorý mal v hlave vlastnú receptúru, avšak potreboval vytvoriť značku. Povedali sme si, že nemáme čo stratiť a tak vznikla Pegra. Naša unikátna receptúra je jedinečná vďaka kombinácii vysokého podielu mäsa a ajurvédskych byliniek, ktorých pozitívne účinky na organizmus sú známe už po stáročia. Ajurvédske bylinky pomáhajú odstrániť tráviace problémy, podporujú imunitný systém, pomáhajú v boji proti parazitom a pôsobia proti stresu aj u psov.  My sami sme sa o tom presvedčili, keďže tráviace problémy u našej Adel zmizli. 

 

1IMG_8245

 

Sme presvedčení, že kvalitným krmivom sa dá nielen zmierniť už vzniknuté zdravotné problémy, ale do určitej miery aj prípadným zdravotným problémom predchádzať. Tabletky sme odložili "pre prípad", ale už sme ich našťastie nikdy nemuseli použiť…

Adel a Astor našli svoj DOMOV…je tam, kde je PEGRA ❤.

 

1IMG_8030

 

Naše Poslanie

Poslaním značky Pegra je nakŕmiť Vášho mäsožravého psa a Vám ako majiteľovi poskytnúť istotu, že mu v každej miske zabezpečujete plnohodnotnú stravu, ktorá šetrí Váš čas a pozitívne vplýva na jeho zdravie vďaka mäsu a liečivej sile ajurvédskych byliniek. 

Vytvorte aj Vy svojmu psovi DOMOV so značkou Pegra, pretože ČAS a ZDRAVIE je to najdôležitejšie, čo mu môžete venovať.