O nás

Príbeh značky Pegra je vlastne skutočným príbehom jednej rodiny, tej NAŠEJ

Začal sa jednu februárovú sobotu, keď sme si celkom spontánne adoptovali z útulku psa…a presne o rok na to druhého. Adel a Astor nám zmenili život a bol by to naozaj krásny príbeh, keby sa nezačal komplikovať. Prvá operácia labiek, druhá, tretia…a aby toho nebolo málo, postupná strata zraku u jedného z nich a tráviace ťažkosti. Vyskúšali sme rôzne krmivá, ale nič nepomáhalo. Keď nám veterinár odporučil tabletky, povedali sme si, že musíme nájsť lepšie riešenie.. 

Spojili sme svoje sily s certifikovaným odborníkom na krmivá a spoločne sme vytvorili vlastnú receptúru granúl s vysokým podielom mäsa a ajurvédskymi bylinkami, ktoré pomáhajú odstrániť tráviace ťažkosti. Sme presvedčení, že kvalitným krmivom sa dá nielen zmierniť už vzniknuté zdravotné problémy, ale do určitej miery aj prípadným zdravotným problémom predchádzať. Tabletky sme odložili "pre prípad", ale už sme ich našťastie nikdy nemuseli použiť…

Adel a Astor našli svoj DOMOV…je tam, kde je PEGRA ❤.

Naše Poslanie

Poslaním značky Pegra je nakŕmiť Vášho mäsožravého psa a Vám ako majiteľovi poskytnúť istotu, že mu v každej miske zabezpečujete plnohodnotnú stravu, ktorá šetrí Váš čas a pozitívne vplýva na jeho zdravie vďaka mäsu a liečivej sile byliniek. 

Vytvorte aj Vy svojmu psovi DOMOV so značkou Pegra, pretože ČAS a ZDRAVIE je to najdôležitejšie, čo mu môžete venovať.

 

 

o nas