Reklamácia tovaru

Máte pocit, že so zakúpeným tovarom nie je niečo v poriadku? Máte právo na reklamáciu.  Snažili sme sa celý reklamačný proces maximálne uľahčiť tak, aby bol pre vás čo najjednoduchší.

Môžete sa spoľahnúť, že urobíme maximum preto, aby sme Vašu reklamáciu vyriešili čo najrýchlejšie. Nehráme sa na zákonné lehoty 30 dní, ale budeme sa snažiť Vašu reklamáciu vybaviť čo najrýchlejšie.

Celý reklamačný proces prebieha ONLINE, e-mailovou formou budete podrobne o celom procese informovaný.

Návod na podanie reklamácie

1. Stiahnite si  formulár Oznámenie o uplatnení reklamácie. 

2. Vyplňte formulár - odporúčame popísať chybu čo najpresnejšie, môžete nám poslať aj fotografiu emailom na info@pegra.sk. 

3. Vytlačte formulár a podpíšte.

4. Pripojte daňový doklad - faktúru (dostali ste ju na email pri podaní online objednávky).

5. Reklamovaný tovar nám pošlite na vlastné náklady prepravnou spoločnosťou podľa Vášho výberu spoločne s vyplneným reklamačným formulárom a dokladom o kúpe, na adresu: EXANT, s.r.o., Mlynská 763/8, 929 01 Dunajská Streda, t.č pre kuriéra: +421 904 509 200, email: info@pegra.sk

6. Neposielajte prosím reklamovaný tovar na dobierku - v takomto prípade balík nepreberieme.

 

Dôležité informácie 

1. Záručná doba je 24 mesiacov odo dňa doručenia tovaru, pokiaľ nie je pre konkrétne prípady stanovená záručná doba iná (expiračná doba a pod). Dátum expirácie je vždy uvedený na obale výrobku.

2. Reklamácia sa nevzťahuje na tovar:

  • predaný so zľavou na chybu, pre ktorú bola cena znížená
  • na opotrebenie tovaru spôsobené jeho obvyklým užívaním
  • mechanické poškodenie, poškodenie prírodným živlom a podobne (teplota, vlhkosť, nesprávne skladovanie u zákazníka

 

Vybavenie Vašej reklamácie

V prípade uznania reklamácie Vám pošleme opravený výrobok, nový kus alebo vám vrátime peniaze prevodom na váš bankový účet najneskôr do 14 pracovných dní. Vždy sa ako ľudia dohodneme :) 

 

Viac informácií

Ak by ste mali k reklamáciám akékoľvek otázky, neváhajte sa nás kedykoľvek obrátiť. Samozrejme máte k dispozícii aj kompletné Obchodné podmienky, kde je všetko podrobne uvedené.