Vrátenie tovaru

Objednali ste si tovar, ktorý vám nevyhovuje alebo s ním nie ste spokojní? Mrzí nás, že sme nesplnili Vaše očakávania. Našou prioritou je Vaša spokojnosť, preto sme pripravení okamžite riešiť vaše požiadavky v rámci vrátenia tovaru. Odstúpiť od zmluvy môžete do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru od kuriéra. 

Návod na vrátenie tovaru

1. Stiahnite si formulár Odstúpenie od kúpnej zmluvy.

2. Vyplňte formulár - budeme radi, keď uvediete aj dôvod vrátenia, nech vieme, čo môžeme zlepšiť.

3. Vytlačte formulár a podpíšte.

4. Pripojte daňový doklad - faktúru (dostali ste ju na email pri podaní online objednávky).

5. Vrátený tovar nám pošlite na vlastné náklady prepravnou spoločnosťou podľa Vášho výberu spoločne s vyplneným formulárom a dokladom o kúpe, na adresu: EXANT, s.r.o., Mlynská 763/8, 929 01 Dunajská Streda, t.č pre kuriéra: +421 904 509 200, email: info@pegra.sk.

6. Neposielajte prosím vrátený tovar na dobierku - v takomto prípade balík nepreberieme.

  

Ako rýchlo vybavíme vrátenie peňazí?

Vašu požiadavku vybavíme do 10 pracovných dní od prijatia zásielky.

Dôležité informácie

Chceme Vás upozorniť, že nie je možné bez udania dôvodu vrátiť tovar, ktorý je uzavretý v ochrannom obale, a ktorý nie je možné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a tovar, ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený ( otvorené balenie granúl, otvorené balenie pamlskov a podobne).

Ak by ste mali k vráteniu tovaru akékoľvek otázky, neváhajte sa nás kedykoľvek obrátiť. Samozrejme máte k dispozícii aj kompletné Obchodné podmienky, kde je všetko podrobne uvedené.