Menforsan antiparazitný obojok pre psov, 57 cm

Menforsan prírodný antiparazitný obojok poskytuje aktívnu ochranu proti rôznym druhom hmyzu, hlavne blchám, kliešťom a komárom. Je netoxický a preto ho môžete bezpečne použiť u šteniat od prvého mesiaca života, gravidných súk a psov, ktorí trpia alergiou na bežné insekticídy. Prírodný antiparazitný obojok poskytuje aktívnu ochranu po dobu troch mesiacov.

Obojok je vhodný pre všetky druhy a veľkosti psov a je vodeodolný.

Dĺžka je 57 cm.

Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Možnosti doručenia
Značka: Menforsan
€7,90 €7,90 / 1 ks
Kategória: Doplnky pre psov

Menforsan antiparazitný obojok obsahuje extrakt z margózy, čím poskytuje aktívnu ochranu proti rôznym druhom hmyzu, hlavne blchám, kliešťom a komárom.  Margóza (neem) je prirodzený insekticíd, ktorý eliminuje všetok hmyz prítomný v koži. Nespornou výhodou je jeho ergonómia a univerzálna veľkosť, ktorú si individuálne nastavíte bezpečnostnou prackou, aby pes obojok nestratil. Neboli zaznamenané žiadne nežiaduce účinky či kontraindikácie. Obojok je vodeodolný. 

Použitie: Vyberte obojok z obalu. Umiestnite obojok okolo krku zvieraťa tak, že necháte medzeru asi tak na dva prsty a zvyšný kus odrežte. Poskytuje ochranu po dobu 90 dní. Po uplynutí tejto doby je možné obojok vymeniť za nový.

Zloženie: Vysoko kvalitný kaučuk, extrakt z margózy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: